Kasetiniai vandens filtrai. Kam jie skirti?

Kasetiniai vandens filtrai – tai tinkamas būdas turėti švaresnį ir kokybišką vandenį ten, kur mechaniniams filtrams įrengti nėra galimybės. Dažnai toks sprendimas pritaikomas rečiau gyvenamose patalpose, kaip sodybos, mažuose būstuose. Bet kokiu atveju, verta konsultuotis ir su vandentvarkos specialistais, kurie įvertins būstą, visas esamas ir trūkstamas priemones bei pasiūlys optimalų sprendimą. Kasetiniai vandens filtrai yra lengvai komplektuojami, todėl nėra sudėtinga juos adaptuoti prie bet kokio poreikio kai nėra įprastų kanalizacijos ar elektros sistemų, būdingų miestų būstams ar pastatams.

Kur įsigyti kasetinius vandens filtrus?

Kaip ir bet kokia įranga, kurios tikslas palengvinti bei pagerinti buitį, turi būti parenkama specialistų, taip išvengsite galimų neteisingų pritaikymų, sutaupysite savo laiką ir pinigus, nes ne visuomet brangiausias sprendimas yra geriausias sprendimas.

Kasetiniais vandens filtrais prekiauja, surenka ar net pagamina pagal individualų užsakymą vandens gerinimo paslaugas bei produktus siūlančios įmonės, kurios paprastai turi ir kompetencijų atsakyti į visus klausimus, turi didelę komandą, kuri gali atvykti į bet kurią jums patogią vietą, sumontuoti ir atlikti pilną priežiūrą esant poreikiui bei užtikrinti garantinį aptarnavimą.

Nesirinkite įrengimų patys savarankiškai, nes vandens kokybė, suvartojamas jos kiekis gali skirtis. Paprastai tokios bendrovės nemokamai jus pakonsultuos bei padės išsirinkti geriausią sprendimą. Siūlome kreiptis į Aquafilter.lt specialistus.

Išvenkite teršalų

Kasetiniai vandens filtrai pašalina teršalus, kurie gali atsirasti dėl įvairių priežasčių jūsų vandenyje. Jei įtariate, kad jūsų gyvenvietėje, sodyboje ar kitoje vietoje vandens kokybė suprastėjo, vanduo įgavo nemalonų poskonį, kvapą, pasikeitė spalva – vadinasi jame yra pašalinių organizmų, kenksmingų priemaišų, purvo, geležies, kalkių, kurie gali būti kenksmingi jūsų sveikatai, o vanduo nėra nesaugus gerti.

Nešvarumų turintis vanduo gali sukelti įvairius susirgimus, atsiranda nemalonūs kvapai kanalizacijoje iš kurios – ir visose patalpose. Tokių teršalų su chemikalais panaikinti nėra veiksminga ir ekonomiška, nes vandens kokybės tai nepagerina, o tik trumpam pašalina nešvarumus ir teršalus.

Kasetiniai vandens filtrai pašalina net ir tokias mechanines daleles kaip smėlis, rūdys, dumblas, kurie neretai atsiranda menka apgyvendintose vietovėse, kuriose gali būti vykdomos statybos, žemdirbystė, gyvulininkystė, įvairūs kasinėjimai, vamzdynų valymai ir kita.

Taigi, jei siekiate apsaugoti savo ir savo artimųjų sveikatą, norite turėti paprastą  sprendimą užtikrinantį geriamojo vandens kokybę – pasikonsultuokite su specialistais ir rinkitės iš kasetiniu vandens filtrų, kurie neretai dar ir naudojami pirminiam vandens valymui.

 

Author: Herkus