Kokių klaidų reikėtų vengti renkantis miegamojo baldus?

Įsirenginėjant namus pirmą kartą turbūt kyla ne vienas klausimas, kaip juos tinkamai įrengti, kokius baldus geriausia rinktis ir panašiai. Neturint jokios patirties, toks darbas gali būti sudėtingas, todėl reikia nemažai pastangų norint išsiaiškinti, koks sprendimas būtų geriausias. Kadangi namai turi ne vieną kambarį, tai juos įrenginėjant ir bandant paaiškinti, kokių klaidų nedaryti tam tikrose vietose, užimtume ne vieną lapą ir viską skaityti tikrai pabostų. Tad šiame straipsnyje nusprendėme išskirti dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurios daromos įrenginėjant miegamojo kambarį.

Per daug užkraunamas kambarys

Prieš renkantis miegamojo baldus nėra apsvarstoma, kokie baldai iš tiesų gali būti reikalingi, todėl jų nusiperkama per daug ir taip kambarys yra per daug užkraunamas. Tada yra sudaroma labai daug laisvos vietos ir taip pradedami kaupti nereikalingi daiktai. Todėl pirmiausia, verta įsigyti tik pačius reikalingiausius daiktus, o vėliau viską žiūrėti pagal poreikį. Taip kambarys atrodys tvarkingai ir neapkrautas.

Neapskaičiuojama, kaip statyti baldus

Dar viena klaida, kuri pasitaiko labai dažnai yra ta, kad nėra tinkamai apskaičiuojami statomi baldai. O tai ypač aktualu tiems, kas turi nedidelius miegamuosius. Kaip pavyzdys gali būti lova ir spinta. Jeigu spintos durys atsidaro į išorę, o tarp lovos ir spintos paliktas nepakankamas tarpas, tuomet atidaromos durys remiasi į lovą ir taip neleidžia joms pilnai atsidaryti. Todėl pirmiausia reikia apgalvoti, kad miegamojo baldai netrukdytų tinkamai funkcionuoti vienas kitam ir nekeltų nepatogumų kasdienybėje.

Nesuderintas stilius

Pirmiausia verta paminėti tai, kad kiekvienas turi individualų stilių ir tikrai gali įsirenginėti visus kambarius taip kaip nori ir kaip jam atrodo gražiausiai, tačiau buvo girdėtas ne vienas atvejis, kai visuose namuose vyravo vienas stilius, o perdarinėjant miegamąjį, buvo sugalvotas visai kitoks stilius. Atlikus kambario pakeitimus, jis buvo visiškai kitos, todėl akivaizdžiai išsiskyrė ir pradėjo ne taip patiki. Tad geriausias variantas, jeigu nesate apsisprendę dėl savo pasirinkto varianto, daryti jį tokį, kuris primintų visuose namuose vyraujantį stilių.

Tinkamas baldų sustatymas

Miegamojo baldai turėtų būti sustatomi taip, kad jie netrukdytų nei vienas kitam, nei praėjimui. Jeigu erdvė yra mažesnė ir negalite jų išdėstyti taip, kaip norite, tuomet sunkiau pasiekiamose vietose reikėtų dėti tokius daiktus, kurie nėra dažnai reikalingi, todėl kils mažiau nepatogumų juos ieškant.

Author: Deimante