Kur dėti senas vaizdajuostes?

Turite senų vaizdajuosčių dar iš tų laikų, kai buvo filmuojama kameromis? Tokiu atveju siūlome jums kreiptis į specialistus, kurie gali padėti išsaugoti tuos įrašus, kurie yra juostose. Juk tai yra puiki galimybė po labai daug metų pamatyti video, kurie leis Jums keliauti laiku.

Juolab, kad šiuo metu senų video kasečių perrašymas yra ne tik gana greita, tačiau ir pigi paslauga. Svarbiausia yra rasti specialistus, kurie išties pagalbos ranką, kai jos labiausiai reikia.

Prikelti galima net ir labai senus įrašus

Daugelis žmonių žino, kad senų įrašų įrašymo galimybė – yra. Tačiau kai kurie galvoja, kad taip galima suskaitmeninti tik tuos įrašus, kurie yra labai geros kokybės juostose, naujesnėse. Tai nėra visiškai tiesa.

Žinoma, skirtingi specialistai atlieka labai įvairias paslaugas ir tuo pačiu dirba su skirtinga įranga bei tvarko įvairias juostas. Kiekvieną atvejį reikia analizuoti detaliai. Tiesa, dažniausiai geras specialistas susitvarko su beveik bet kokia užduotimi.

Ne tik video, tačiau ir garso įrašus

Svarbu atsiminti, kad šiuo metu ne tik video įrašai, tačiau taip pat ir garso kasetės gali būti skaitmeninamos. Tai suteikia galimybę išsaugoti senus įrašus – kad ir kokio jie yra pavidalo. Galiausiai, reikia ieškoti specialistų, kurie geba tinkamai susitvarkyti su labai įvairiais formatais. Tokiu atveju vienas asmuo padarys viską, ko reikia. Patogu? Taip.

Peržiūrėti bus galima Jums labiausiai tinkamu būdu

Galiausiai, džiugu, kad gautas įrašas gali būti peržiūrimas Jums labiausiai tinkamu būdu. Ne tik per kompiuterį bei planšetė, tačiau ir TV. Pasaulis tampa vis labiau skaitmenizuotas ir tuo pačiu kasetes turėti savo namuose – paprasčiausiai nebeapsimoka. Galbūt tai yra ta paslauga, kuri verta ir Jūsų dėmesio?

Jeigu Jums yra reikalingas vaizdajuostės perrašymas – tokiu atveju siūlome kuo greitėjau ieškoti specialistų, kadangi su laiku juosta dėvisi. O ją išsaugoti galima iškart ieškant pagalbos. Išsami informacija:  https://www.videoaudioskaitmeninimas.lt.

 

 

Author: Deimante