Stabilizuoti augalai: kompozicijų įvairovė

Stabilizuoti augalai – šių dienų naujiena ir tuo pačiu vis dažniau sutinkama detalė įvairių tipų dekoruose. Madebygrow.lt savo kūriniais puošia jau daugybę namų ir ofisų, todėl drąsiai galima teigti, jog šios unikalios kompozicijos tinka visur ir visiems. Dėl savo patogios ir daug nereikalaujančios priežiūros stabilizuoti augalai įsilieja visose erdvėse. Tačiau kūrybinė laisvė kuriant šias kompozicijas gali labai suvaržyti, nes juk norisi visko ir visaip. Tad kokios gali būti stabilizuotų augalų kompozicijos jūsų erdvėse?

Stabilizuoti augalai namuose

Priklausomai nuo jūsų namų išplanavimo ir stiliaus galima rinktis daugybę skirtingų variantų. Stabilizuoti augalai namuose populiariausi yra nedideli paveikslai arba kompozicijos, kurias galima perkelti iš vienos vieto į kitą. Tokie akcentai neužima daug vietos, tačiau puikiai pagyvina erdves ir sukuria jaukią atmosferą. Tačiau stabilizuoti augalai gali būti ir didesni. Pavyzdžiui, norint atskirti erdves, galima rinktis vertikalias žalias sienas, kurios veiks kaip atskiriamos sienos. Jeigu namuose turite vieną tuščią sieną, kuri neatlieka jokios dekoro funkcijos – stabilizuoti augalai taip pat gali būti išeitis, kuri pagyvins ir suteiks malonų vaizdą.

Žalumos prisotinti stabilizuoti augalai namuose padeda sukurti iš gamtos atėjusią atmosferą. Jų dėka nykus interjeras tampa daug gyvesnis, įdomesnis. Tokios kompozicijos tinka ir prie modernaus skandinaviško stiliaus namų, ir prie klasikinio interjero.

Stabilizuoti augalai ofisuose

Ieškote būdų pagyvinti erdves ir tuo pačiu skatinti darbuotojų produktyvumą? Stabilizuoti augalai tam puikiai tinka. Didesnėse erdvėse dažniausiai yra pasirenkamos ir didelės kompozicijos, pavyzdžiui, viena siena paverčiama žalia siena. Tokiu būdu jūsų ofisas atgyja, o pasitarimai tampa dar malonesni. Taip pat stabilizuoti augalai puikiai tinka ir poilsio erdvėms. Galima sukurti nedidelę oazę, kuri primins pasisėdėjimą gamtoje. Naudojant smilgas vazonuose, įvairias kompozicijas ant sienų ar kabančius vijoklius galite sukurti išskirtinę erdvę savo darbuotojams atsipalaiduoti.

Dar vienas stabilizuotų augalų privalumas ofisuose – tai išradingas būdas paslėpti tai, ko nenorima matyti. Stabilizuoti augalai gali paslėpti sienų įtrūkimus ar nubyrėjusį tinką, įvairius vamzdžius ant lubų (tam tinka kabantys vijokliai) ar dėmę ant kilimo (galima paslėpti stabilizuotu medeliu).

Kaip sukurti tinkamą erdvėms kompoziciją?

Stabilizuoti augalai gali būti be galo įvairūs, todėl išsirinkti bus tikrai sudėtinga. Tačiau profesionalūs dekoratoriai gali tai padaryti tinkamai ir išradingai. Tokios kompozicijos bus pritaikytos jūsų poreikiams, jūsų erdvei ir taps unikaliu akcentu galbūt jau pabodusiose erdvėse.

 

Author: Deimante